بازی های محبوب اندروید

بازی های محبوب اندروید در سال های اخیر با توجه به رشد روز افزون صنعت بازی سازی، بسیاری از بازی های جذاب و گونا

توسط مدیر سایت در 20 تیر 1402

بازی های محبوب اندروید در سال های اخیر با توجه به رشد روز افزون صنعت بازی سازی، بسیاری از بازی های جذاب و گوناگونی در این سیستم عامل منتشر شده اند. در این مقاله قصد داریم به بررسی برخی از محبوب ترین بازی های اندروید بپردازیم. در سایت اپ مودی https://appmody.ir می توانید به بازی های محبوب اندروید دسترسی داشته باشید.

 1. پابجی موبایل (PUBG Mobile)
  بدون شک پابجی موبایل یکی از محبوب ترین بازی های اندروید است. این بازی در سبک بازی های بقا و تیراندازی به حساب می آید که توانسته با گرافیک بالا، گیم پلی مهیج و برخورداری از سرورهای پایدار و خوب، تبدیل به یکی از پرطرفدارترین بازی های اندروید شود.

 2. فورتنایت (Fortnite)
  فورتنایت یکی دیگر از بازی های محبوب اندروید است که در سبک بازی های بقا و تیراندازی قرار دارد. با گرافیک بسیار بالا، صداگذاری عالی و رابط کاربری ساده و استفاده آسان، فورتنایت توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران داشته باشد.

 3. کلش اف کلنز (Clash of Clans)
  کلش اف کلنز یکی از بازی های استراتژیک بسیار پرطرفدار اندروید است که توسط شرکت Supercell توسعه داده شده است. بازیکنان در این بازی باید به عنوان یک رهبر قبیله، بازی را به سمت پیشرفت و گسترش هدایت کنند.

 4. کلش رویال (Clash Royale)
  کلش رویال نیز یکی دیگر از بازی های استراتژیک است که توسط Supercell توسعه داده شده است. در این بازی بازیکنان باید با استفاده از کارت هایی که در اختیار دارند، بازی را به سمت پیروزی هدایت کنند.

 5. ماین کرافت (Minecraft)
  ماین کرافت یکی از بازی های جذاب و خلاقانه است که توانسته با استفاده از گرافیک ساده اما جذاب، به یکی از محبوب ترین بازی های اندروید تبدیل شود. در این بازی بازیکنان باید به ساخت و ساز و ایجاد دنیای خود بپردازند.

 6. هیروز اف استورم (Heroes of the Storm)
  هیروز اف استورم نیز یکی از بازی های استراتژیک است که توانسته با گرافیک بالا و گیم پلی متفاوت، محبوبیت زیادی در بین کاربران اندروید کسب کند. در این بازی بازیکنان باید به عنوان یک شخصیت از دنیای بازی، بازی را به سمت پیروزی هدایت کنند.

 7. بلندر ران (Blender Run)
  بلندر ران یک بازی سرگرم کننده و فانتزی است که در آن بازیکنان باید با کنترل یک شخصیت، از موانعی که در راهشان قرار دارند عبور کنند و سعی کنند به سمت پایان مراحل بازی حرکت کنند.

 8. گرند ثفت آوتو (Grand Theft Auto)
  گرند ثفت آوتو یک بازی جذاب و معروف است که در آن بازیکنان به صورت آزاد در جهان بازی حرکت می کنند و می توانند مأموریت های مختلف را انجام دهند و به سفری در دنیای واقعی شبیه سازی شده بپردازند.

 9. تمپل ران (Temple Run)
  تمپل ران یک بازی سرگرم کننده و معروف است که در آن بازیکنان باید با کنترل یک شخصیت، از موانعی که در راهشان قرار دارند عبور کنند و سعی کنند به سمت پایان مراحل بازی حرکت کنند.

 10. جنگ قبیله ها (Clash of Clans)
  جنگ قبیله ها نیز یکی دیگر از بازی های استراتژیک است که توسط شرکت Supercell توسعه داده شده است. در این بازی بازیکنان باید به عنوان یک رهبر قبیله، بازی را به سمت پیشرفت و گسترش هدایت کنند.

 11. بلوبری هیل (Bleach Brave Souls)
  بلوبری هیل یکی از بازی های اکشن جذاب است که در آن بازیکنان به صورت آزاد در جهان بازی حرکت می کنند و می توانند مأموریت های مختلف را انجام دهند و به سفری در دنیای واقعی شبیه سازی شده بپردازند.

 12. دایناسور لند (Dinosaur Hunt)
  دایناسور لند یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که در آن بازیکنان باید به صورت آزاد در جهان بازی حرکت کنند و با شکار دایناسورهای مختلف، به سفری در دنیای گیاهخواران و شکارچیان بپردازند.

 13. هیروز چارج (Heroes Charge)
  هیروز چارج نیز یکی از بازی های استراتژیک است که توسط شرکت uCool Inc. توسعه داده شده است. در این بازی بازیکنان باید به عنوان یک رهبر، ارتش خود را تشکیل داده و با استفاده از منابع مختلف، به گسترش و توسعه آن بپردازند.

 14. اسنایپر اِلیت ۴ (Sniper Elite 4)
  اسنایپر اِلیت ۴ یک بازی تیراندازی جذاب و پرطرفدار است که با گرافیک بالا، گیم پلی مهیج و داستان جذاب، توانسته علاقه مندی بسیاری از کاربران اندروید را به خود جلب کند.

 15. بتلفیلد ۱ (Battlefield 1)
  بتلفیلد ۱ یکی از بازی های تیراندازی و بازی های جنگی پرطرفدار است که با گرافیک بالا و گیم پلی متفاوت، توانسته علاقه مندی بسیاری از کاربران اندروید را جلب کند.

 16. اینجاست (Among Us)
  اینجاست یک بازی پرطرفدار است که در سبک بازی های چند نفره و ترسی قرار دارد. در این بازی بازیکنان باید به عنوان یکی از اعضای یک سفینه فضایی، تلاش کنند تا با شناسایی قاتلان و تروریست ها، سفینه را نجات دهند.

 17. هیروز آندر فایر (Heroes of the Underworld)
  هیروز آندر فایر نیز یکی از بازی های استراتژیک است که با گرافیک بالا و گیم پلی متفاوت، توانسته محبوبیت زیادی در بین کاربران اندروید کسب کند. در این بازی بازیکنان باید به عنوان یک شخصیت از دنیای بازی، بازی را به سمت پیروزی هدایت کنند.

 18. تمپل ران ۲ (Temple Run 2)
  تمپل ران ۲ نسخه بهبود یافته و پیشرفته تر بازی تمپل ران است که با گرافیک بهتر و مراحل جدید، توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران اندروید پیدا کند.

 19. فیفا (FIFA)
  فیفا یک بازی ورزشی پرطرفدار است که در آن بازیکنان می توانند به صورت آنلاین یا آفلاین با دیگر بازیکنان به مبارزه بپردازند و به عنوان تیم محبوب خود، بازی های مختلف را برداشت کنند.

 20. ریل راش (Rail Rush)
  ریل راش یک بازی سرگرم کننده و معروف است که در آن بازیکنان باید با کنترل یک شخصیت، از موانعی که در راهشان قرار دارند عبور کند و با جمع آوری سکه ها و امتیازات، به پیشرفت در بازی بپردازند. بازی با گرافیک خوب و مراحل جذاب، توانسته علاقه‌مندی بسیاری از کاربران اندروید را به خود جلب کند.

 منبع"
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن