می­گشاید که دربردارنده ده مقاله است

پزشکی و مهندسی ژنتیک پیشرفت چشمگیری خواهد داشت و پیوندهای اعضا بطور گسترده ای معمول و در دسترس خواهند شد. یعنی مثلا ما دوره اکواریوس(۱۸۰۰-۱۹۸۰) از عصر پایسیز داشتیم و آن زمانی بود که انقلاب صنعتی در اروپا شکل رفت و علم و دانش شروع به پیشرفت کرد. اگر چه عصر پایسیز ما را با دنیای درون و ارتباطات ماورا آشنا کرد اما در عصر اکوریوس حقیقت این علوم را در میابیم و ماهیت اصلی کائنات آشکار میشود. اما تنها تغییر اساسی که در این فیلم رخ داد، تغییر یافتن بازیگر اصلی داستان یا همان نقش مرد عنکبوتی بود. تغییراتی که در انتشار امواج اصلی صورت می پذیرد حاکی از آن است که این آلیاژ فلزی به حالت جامد است.

بدین طریق امواج رادیوئی ناحیه استوایی ناهید ، وجود بیش از دو حفره حلقوی را با قطر 35 و 150 کیلومتر نشان داد. زمین سمبل زایش شد( عنصر گاو نر) و دوباره در این عصر زنانگی اهمیت پیدا کرد( ونوس سیاره حاکم بر تاروس است).در این زمان جواهرت اهمیت پیدا میکند( ونوس)، بانکهای ابتدایی به وجود میآیند( ونوس نشان پول و جواهرات حاکم تاروس است). پرستش در این دوره بر اساس پول و ثروت ( ونوس خدای پول حاکم تاروس) بود.معبد به وجود آمدند که محل جمع آوری پول برای خدایان بودند و خدایانی که میخواستند محبت را نشان دهند دارائی و ثروتشان را با دیگران تقسیم میکردند.

بالاتر و پاین ترها در این دوره شدت گرفت که برا ساس پول و مقام این طبقه بندیها انجام میشد. شعار تاروس این است : “مال من”، شاید این جمله را حتا از کودکان اردیبهشتی زیاد بشنوید. تذکر: بخاطر بسپارید که کودکان وقتی احساس میکنند از نظر اخلاقی کار اشتباهی را انجام داده اند، بنیاد عزت نفس آنها تخریب می شود و همین امر عامل کاهش عزت نفس در آنها می شود.

کودکان که یکی از علاقهمندان به این نمایش بودند، با خشم نظرات خود را برای نیل دگراس تایسون، مدیر آسمان نمای موزه ارسال کردند. از این رو آن ها را سیارات سنگی می نامند کره ی زمین یکی از آن هاست . به عبارتی اگر جسمی تمامی نور دریافتی را بازتاب کرد، آلبدوی آن 1 (بسیار درخشان) و اگر تمامی آن را جذب کرد، آلبدوی آن 0 می باشد (مات و کدر). اگر منظومه شمسی به مرکز کهکشان، جایی که سیاهچالهها در کمین هستند، بسیار نزدیک بود، میدان تابش چنان شدید میبود که حیات را غیرممکن میکرد و اگر منظومه شمسی بسیار بیشتر از این مرکز فاصله داشت، آن گاه به اندازه کافی عناصر سنگینتر به منظور ساختن مواد لازم برای حیات، وجود نداشتند.

منظومه شمسی ما علاوه بر سیارات اشیاء دیگری نظیر سیارک ۲۴۳ Ida با یک قمر کوچک، آیو، میماس، پلوتو، گانیمد، هایپریون و سرس را دارد که بسیار شگفت انگیز هستند. تصاویر منتشر شده مناطق بسیار گسترده تری از سیاره سرخ را به تصویر میکشد. ربع شمالی خورشید از جهت آنها دور شده که از اثر آن سردی و تری است. تمام ستاره ها و سیّاره ها ومنظومه ها به همراه گرد و غبارو گازهای موجود میان آن ها، به دلیل وجود نیروی جاذبه در بین خودشان؛ درمجموعه ی بسیاربزرگ تری به نام کهکشان قرار دارند.

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، به نقل از فارس، محققان آمریکایی با بررسیهای جدید خود به این نتیجه رسیدند که در سیارههای زحل و مشتری از آسمان الماس میبارد و این اتفاق به دلیل فعل و انفعالات صورت گرفته در جو کرههای مذکور صورت میگیرد. جرم زحل یک سوم جرم مشتری است ولی 95 برابر جرم زمین است به همین دلیل سیاره ای غول پیکر به شمار می رود . هنگام دوران، مواد موجود در ابر، پهن شده و حلقه ای به وجود آمد که نواحی متراکم مرکزی را در بر میگرفت.

غلبه فرهنگ است بر زورگویی و نظامیگری. به جای گشتن به دنبال غذا وسایل ابتدایی(گاو آهن ) برای برداشت محصول ساخته شد ( چون گاو نر تنبل است و به دنبال آسایش بیشتر). دوره برابری، برادری، دموکراسی، تکنولوژی به اوج میرسد چون اورانوس نابغه الکتریسیته و تکنولوژی است، انسان آفریننده میشود . V1: موقعیت سیاره ی زهره نسبت به سیاره ی زمین و همچنین با توجه به مرکز تصویر که همانگونه که گفته شد خورشید است، همچنین باید در نظر داشته باشین که این شماره گذاری ها در این نماد ها بیانگر موقعیت مداری سیاره ی زهره است. آنها همچنین در یک جهت به دور خورشید ما می گردند.

اما برخی از مطالعات همچنین نشان می دهد که این سیاره هر 100 روز یکبار از ستاره خود تابش پرقدرت دریافت می کند که ممکن است سیاره را غیرقابل سکونت کند. در منظومه شمسی زمین (Earth) دارای بهترین بافت حیاتی است؛ در واقع فاصله مناسب زمین با خورشید (چیزی در حدود ۱۵۰ میلیون کلیومتر)، مدار چرخشی مناسب، دمای متعادل و طول مناسب شب و روز دنیایی مناسب را برای حیات پدید آورده است، بطوری که این حیات میلیاردها سال است ادامه دارد. سیاره نپتون قبل از آنکه پلوتون کشف شود، با دمای منفی 200 درجه سلسیوس سردترین سیاره منظومه شمسی به شمار میرفت.

گروهی به سرپرستی مایکل براون در مؤسسه فناوری کالیفرنیا (کالتک) با تلسکوپ اشمیت بزرگ مونت پالومار موفق به کشف بزرگترین جرم شناخته شده کمربند کوییپر شدند؛ جرمی با نام ۳۰۰۲۳۱۳UB که نخستین عکس از آن در سال ۱۳۸۲/۲۰۰۳ گرفته شده بود اما ماهیت غیر ستارهای آن دو سال بعد کشف شد. از سال 1990 ستاره شناسان سیارات زیاد دیگری در اطراف ستاره های دوردست کشف نموده اند. مطالعهای در سال ۲۰۱۲، با بررسی دادههای ریزهمگرایی گرانشی تخمین زد که به ازای هر ستاره در کهکشان راه شیری حداقل ۱٫۶ سیاره وجود دارند. اتوبوس مدرسه هر روز صبح بچه ها را جمع آوری می کند.

اکنون ماه بر روی مدار خود به حرکت ادامه میدهد و پس از چند روز به طور محسوسی در سمت چپ و یا در شرق خورشید واقع میشود. مریخ دارای دو ماه کوچک با شکل نامنظم به نام های «فوبوس» و «دیموس» است. پرستش از ماه خارج شد و قدرت ” الهی” و “شیطانی” جای آنها را گرفت. از نظر فرهنگی سطح و درجه بندیها شروع شد. این دو مریخ نورد تصاویر دقیقی از پدیده های سطح مریخ ارسال کردند و شروع به آنالیز سنگها و خاک آنجا به منظور پیدا کردن مدرکی حاکی بر وجود حجم زیادی آب مایع در سطح مریخ در گذشته های نه چندان دور نمودند.

تصاویر خیره کنندهای از سیاره زهره توسط کاوشگر خورشیدی پارکر (Parker Solar Probe) ثبت شده که اولین چشم انداز واضح و نورانی را از سطح این سیاره قرمز و سرخ به ما نشان میدهد. هنر شکل گرفت ( ونوس ) به خصوص مجسمه سازی.از آن دوره مجسمههای به شکل گاو نر زیاد پیدا شده و این هنر در ساخت و سازها و رنگ آمیزیها خودش را کامل نشان میدهد. فرم راهبریها و سیاستها تغییر میکند چون آکواریوس نشان گروه و مردم است در نتیجه راهبری تک نفره در ساختار عصرآکواریوس نخواهد بود .

اگر در عصر پایسیز سفر ذهنی در یونیورس داشتیم در عصر آکواریوس با تکنولوژی میتوانیم در یونیورس و ابعاد مختلف سفر کنیم. اگر مقاله را دوست داشتید ، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. کورت کافکا فصل مشترک میان محیط جغرافیایی و محیط رفتاری می داند و این فصل اشتراک رفتار واقعی را در داخل ارگانیسم (ساز واره) مشخص نظام می بخشد. دمای سطحی تیتان۱۷۸ -درجه ی سانتی گراد می باشد. در بخش فوقانی به علت ضعف میدان گرانشی زمین و دمای بالا گازها به ویژه هیدروژن از جو می گریزند ولی بر اثر میدان مغناطیسی زمین تنها یون های سبک امکان فرار دارند .

بر طبق بعضی نظریات ما در دوره پایسیز از عصر پایسیز هستیم و این زمانیست که جنگها و اختلافات مذهبی به اوج رسیده اما پیدایش اثر طلایی اکوریوس نشانه خود را شروع کرده و بعضی معتقدند که اکوریوس شروع شده و پایسیز در حال رخت بر بستن است و نفسهای آخر را میکشد. ربات – انسان ها در حد پیشرفته ای در زندگی با ما همراه خواهند شد. نظریه ای که شاید بتواند مبنایی برای شکل گیری حیات فرازمینی باشد.

کار جغرافی دان این نیست که برود از شهرها و رودها و کوه ها و دریاها و اقیانوس ها سیاهه بردارد. قسمت جالب ماجرا اینجاست که با استفاده از همکاری در بخش خصوصی و همکاری با شرکت هایی مانند ترنس آسترا زیرساخت های لازم برای جمع آوری منابع فضایی و سفرهای تجاری در فضا، میتواند صورت گیرد و حالا که ناسا اینطور عمل میکند، میتواند به اولین استفاده کننده از این منابع و زیرساخت ها برای ماموریت های اکتشافی بدل شود. این اطلاعات با استفاده از دادههای کاوشگر Magellan سازمان ناسا بدست آمده است. امیدواریم این مقاله برای شما مفید و آموزنده باشد.

در نتیجه ابتدای عصر ماهی پیروان مسیح برای رهایی از جنگهای خونین اریسی و رومیان شروع به ترویج محبت و بخشش کردند. دینها که اول برای محبت شکل گرفتند به جنگ و خونریزی ختم شدند. سپس اختر شناسان دریافتند که رأس ابرهای زهره نیز گرم است . نحوه خرید توکن FAR نیز به صورت تبدیل آن از Credit است. این تیم پیش از این نیز مگا کریپتو پولس (MegaCryptoPolis)، یک بازی متاورسی مبتنی بر اتریوم را در سال 2018 منتشر و میلیونها کاربر جذب کرد. ازدواجها برای سکس بر اساس ظاهر نخواهد بود و معنای عمیق تر پیدا میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید