آیا بر نپتون باران الماس می بارد؟

بنابراین، او همان رنگ را دردم یک طاووس نیز طلا مینامد. بخشی از مریخ نیز در این تصویر دیده میشود. زمین تنها سیاره شناخته شدهای است که امروزه زندگی در آن وجود دارد و آب مایع در سطح آن یافت میشود. به جز دنبالهدارهای بسیار دور، اریس و ماهش دورترین پیکره های آسمانی هستند که در سامانه خورشیدی یافت شدهاند. ویل دورانت دراین­باره می­گوید: تربیت ناشی از روش­های علمی و اثبات­گرایانه محصولی جز ابزار به­دست نخواهد داد؛ شخص را از زیبایی بیگانه و از حکمت جدا می­سازد. مسعود عتیقی مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در گفتوگو با خبرنگار حوزه فنآوری گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رخدادهای نجومی آذر ماه، اظهار کرد: با نگاهی به رخدادهای نجومی آذر، آخرین ماه فصل زیبای پاییز مشاهده میکنیم که در روز دوشنبه پنجم آذر 97 سیاره برجیس در «مقارنه » قرار خواهد گرفت، بدین صورت که مهرتابان (خورشید) بین زمین و سیاره مذکور قرار دارد.

بی­گمان وجود آثار فلزی نجومی دقیق و ظریف نظیر اسطرلاب­های دوره­ سلجوقی و صفوی محصول تلفیق عقل و اندیشه، ذوق و هنر دانشمندان مسلمان ایرانی است. همچنین صفحات یخ آب به اندازه کالیفرنیا در زیر سطح مریخ قرار دارند و در هر دو قطب کلاهک های یخی ساخته شده از آب منجمد وجود دارد و در جولای سال ۲۰۱۸ دانشمندان فاش کردند که شواهدی از دریاچه مایع در زیر سطح یخ قطب جنوب این سیاره پیدا کرده اند.

هر دو سیاره، تعدادی قمر و حلقه دارند، و جزء جهان های سرد به حساب می آیند. اگر چنین برخوردی با زمین رخ میداد، گرد و غبار ناشی از برخورد در اتمسفر جلوی ورود نور خورشید را میگرفت و باعث سرد شدن زمین شده و احتمالاً حیات زمین را از بین میبرد. پس از عطارد سریعترین سیاره است و کمترین مسافت را برای سفر به دور خورشید دارد، کوتاهترین سال را در بین تمام سیارات منظومه شمسی ما دارد – 88 روز.

حلقههای نپتون در مدتی کمتر از 100 میلیون سال ، تریتون وارد محدوده روش نپتون (کوتاهترین فاصله از یک جسم اصلی که در آن یک جسم تابع میتواند بدون آنکه توسط نیروهای جاذبه متاشی شود، دور بزند) خواهد شد. وزن نیرویی است که جاذبه به دلیل جرم یک شئ بر آن وارد می سازد. سبک آن تقریبا مدل بتل رویال است، به همین دلیل توانسته محبوبیت زیادی نزد بازیکنان پیدا کند. در اسکای ویور مانند بازی Hearthstone، با جمعآوری یک دست کارت با دیگر بازیکنان رقابت میکنید.

SkyWeaver یکی دیگر از بازی های مبتنی بر بلاک چین برای درآمدزایی با ارز دیجیتال است که مورد حمایت و سرمایه گذاری همبنیانگذار و مدیر اجرایی وب سایت ردیت، الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian)، قرار گرفته است. SandBox در سال 2011 کار خود را با یک اپلیکیشن موبایل آغاز کرد، اما از سال 2018 رویکرد متفاوتی را در پیش گرفت و تبدیل به یک بازی کریپتو با ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین شد.

برای درک بهتر این بازی مبتنی بر بلاک چین باید آن را ورژن مدرن و دیجیتال همان کارتهای بازی کاغذی نوستالژی حاوی تصاویر فوتبالیستها خطاب کنیم! 2. جسم باید جاذبه کافی داشته باشد تا کروی یا نزدیک به آن باشد. سند باکس به شما اجازه میدهد تا داراییهای منحصربهفرد، محیطها و تجربیات جدیدی را طراحی کرده و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. علاوه بر آن، کاربران حین اجرای برخی بازیها نظیر بلک جک و رولت، تراکنشهایی در قالب رمز ارزهای مانا و دای انجام میدهند که کارمزدهای مربوط به آنها در این صندوق جمعآوری خواهد شد.

پس از آن، باید به پرورش گربهها بپردازید و از آنجایی که کریپتو کیتیها منحصربهفرد هستند، به حداقل دو گربه برای تولید نژاد جدید نیاز دارید. بازی Decentraland از دو توکن به نامهای مانا (MANA) و لند (LAND) استفاده میکند. از این نظر بازی کریپتو تتان آرنا راحتتر همه جا در دسترس قرار دارد. بازی کریپتو کیتیز برای مرورگر وب در دسترس است. Crypto Kitties یک بازی ارز دیجیتال منحصربهفرد برای پرورش، بزرگ کردن و مبادله گربههایی به نام کریپتو کیتیز است. در Hash Rush شما به ساخت و دفاع از محله و کریپتو کریستالها (Crypto Crystal) خواهید پرداخت. بعد دریافت قادر خواهید بود بیت کوینهای خود را به کیف پول شبکه لایتنینگ انتقال بدهید.

طوفانهایی که در قطبهای این سیاره در جریاناند، روی حرکت یکدیگر تاثیر مستقیم دارند و برخلاف طوفانهای زمین که از قطبی به قطب دیگر میروند، یکدیگر را در سر جای خود نگه میدارند. روش دیگر درآمدزایی خرید و فروش کارتها محسوب میشود، چرا هر کارت به یک بازیکن در دنیای واقعی تعلق دارد و به صورت NFT از بقیه مجزا میشود. خرید و فروشها با استفاده توکن بومی Thetan Arena یعنی THG انجام میشود. به این ترتیب سعید مجدداً در دام سفینه های فضایی گرفتار شد ، فکر اینکه با اقداماتی که انجام داده پس از اسارت و بازگشت دوباره به سیاره چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود آزارش می داد ، او برای آخرین بار تلاش کرد تا سیستمهای کنترلی سفینه را فعال کند اما تلاش او فایده ای نداشت ، بنابراین خودش را آماده جنگ کرد ، اما قبل از اینکه بتواند از سلاحش استفاده کند ، متوجه موضوع جدیدی شد .

در سال 1995 فضاپیمای گالیله یک کاوشگر را به سمت مشتری فرستاد و اولین اندازهگیری مستقیم جو این سیاره را انجام داد و مقدار آب و سایر مواد شیمیایی را در آنجا اندازهگیری کرد. اولین روش کسب درآمد ارز دیجیتال در بازی بلاک چین سورر شرکت کردن در مسابقهها است. این نحوه عملکرد سبب جذابیت بازی کریپتو سورر شده است. بازیکنان به منظور ورود به بازی ارز دیجیتال سورر و مشخص کردن نخستین گروه خود، قادر هستند ده کارت متعلق به ده بازیکن گوناگون را انتخاب کنند.

در هش راش همچنین یک سری کمپینهای دریافت جایزه وجود دارد که امکان کسب پاداش و فروش آنها را برای بازیکنان فراهم کرده است. در اینجا برخلاف یک سری بازی های ارز دیجیتال محبوب نظیر سندباکس مجبور به اجرای بازی در کامپیوتر نیستید و اپلیکیشنی مجزا برای نصب در اندروید و آی او اس (آیفون) وجود دارد. Sorare یک بازی ارز دیجیتال فوتبالی با تیمهای پنج نفره است و از فناوری بلاک چین استفاده میکند. پس در این بازی بلاک چین به دو روش موازی میتوانید کسب درآمد کنید.

تا پنج میلیارد سال دیگر،تغییرات وسیعی در ساختمان خورشید روی خواهد داد.ضمن واکنش به تخلیه ی سوخت اتمی،خورشید تا حد زیادی منبسط خواهد شد.چون سطح خورشید به سیاره ما نزدیک می شود،اقیانوسها به جوش خواهند آمد و تخته سنگها اکسید دو کربنشان را از دست خواهند داد.زمین ما در زیر یک لفاف ابر دایم،با یک جّو اکسید دوکربن فشرده منبسط خواهد شد. چرا که او در امور کاری پدر و برادرش نقش پررنگ دارد و به آنها کمک میکند تا کلاه سرشان نرود و پول بیشتری گیرشان بیاید. البته به جای خرید دو گربه همچنین میتوانید با خرید یک گربه و به کمک یکی از دوستانتان، به پرورش بپردازید.

این موضوع در تصحیحات فرمول های پیش بینی پدیده های گرفت کمک شایانی می نماید. این تفاوت از نظر زمین شناسی، در طی یک دوره چند ده میلیون ساله در آغاز عصر کامبرین، حدود ۵۴۰ میلیون سال پیش رخ داد. به گفته وی ممکن است دانشمندان طی چند صد سال آینده بتوانند امکان سفر به این سیاره فراخورشیدی را فراهم کنند. یکی از نکات جذاب درباره آن چند نفره بودن است. دانشمندان در سال ۲۰۱۳ اعلام کردند که در این سیارات یخی، رعدوبرق متان را به دوده (کربن) تبدیل میکند که در ادامه بهصورت قطعات گرافیت و بعد از آن به شکل الماس سخت از آسمان فرومیریزد.

دیدگاهتان را بنویسید