آیا آدم فضایی ها واقعا وجود دارند؟

اتمسفر زهره بسیار ضخیم است و گردش آن به دور خورشید ۲۲۵ روز زمینی به طول می انجامد. هم چنین مشخص شد که در طول فصل های متفاوت غلظت متان موجود در اتمسفر تغییر میکند. بنابراین فصل های مریخ حدوداً دو برابر بیشتر از فصل های زمینی طول می کشد. از آنجا که این دو ماه فاقد گرانش کافی برای تبدیل به یک جسم دایرهایشکل هستند ، دارای اشکالی نامنظم هستند و فوبوس وسیعتر و پهناورتر از دیموس است. در این تفکر یک بنای مقدس همیشه در مرکز عالم قرار می گیرد و این است که آن را یک حرم (sacratum) به معنای حقیقی کلمه می کند.

معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد. دیوید سنسورتی، محقق دانشکده و انستیتوی «سان آنتونیو»ی تگزاس ادعا می کند که منظومه شمسی تنها 4 سیاره بزرگ ندارد، بلکه به احتمال زیاد سیاره پنجم بزرگی هم هست. تنها قلهی ابرهای زردرنگ آن که ویژگی خاصی نیز ندارند قابل رؤیت است. برخی از مدل های ریاضی مدار نشان می دهد که در گذشته ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت باشد ، بین 11 تا 49 درجه ، تغییرات قابل توجهی در آب و هوا ایجاد می کند.

گوشواره طلا جزو اکسسوری های پرطرفدار بین خانم ها می باشد که با هر سنی می توانند از آن استفاده کنند و منحصر به سن خاصی نیست اما مدل هایی که برای هر سن طراحی و ساخته می شود با هم متفاوت است تا مخاطبین انتخاب درست و راحت تری داشته باشند. اما زمانی که مامویت های اساسی ناسا اولین پرواز تاریخ را در مورد جو این سیاره در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۱۵ انجام داد دید دانشمدان را نسبت به پلوتو دگرگون کرد زیرا در این مشاهدات مشخص شد که پلوتو یک دنیای یخی و بسیار فعال است که پوشیده از یخچال های طبیعی، تپه های یخی، کوه های سرشار از آب یخ و حتی کریوولکان هایی است که گدازه های ساخته شده از یخ را فوران می کند.

سپس با ارسال فیلم هایی درباره این خطرات ایستگاه محافظت کننده را آگاه می سازند. جعفرزاده در خصوص سیاره مشتری که بزرگترین سیاره منظومه شمسی است، گفت: این سیاره را می توان دقیقا یک ساعت بعد از غروب خورشید مشاهده کرد؛ به طوریکه اگر به بالای سر خود (سرسو) نگاه کنیم، سیاره مشتری را مانند یک ستاره پرنور سفید رنگ می بینیم. به این ترتیب از یک موضوع خیلى مهم دیگر هم سر در آوردم: این که سیارهى او کمى از یک خانهى معمولى بزرگتر بود.این نکته آنقدرها به حیرتم نینداخت.

داشتن دستگیره در یک سیاره چقدر عجیب است! در حالی که آخرین تحقیقات نشان می دهد که سیاره پنجم بزرگ دیگری نیز وجود دارد. این دانشمند می گوید: اعتقاد ما بر این است که سیاره پنجم در یک مرحله خطرناکی به سمت مرکز منظومه شمسی جایی که زمین و مریخ نزدیک به هم قرار دارند، پنهان شده بود و به طور ناگهانی شروع به پریدن به مدار دورتر کرده است، چنانکه گویی با ضربه ای رمزآلود به عمق فضا پرتاب شده باشد.

در یک دسته­بندی کلی، متعلَق ایمان یا گزاره است، یا غیر گزاره. وی با بیان اینکه از هم اکنون تا ۵ ماه دیگر این ۳ سیاره قابل مشاهده هستند، افزود: با وجود اینکه هر یک از این سیاره ها در حال حرکت هستند و وضعیت کنونی آنها همواره در حال تغییر است، اما می توان آنها را در همین وضعیت نیز مشاهده کرد. تمامی این موارد هم اکنون در ایستگاه فضایی بین المللی در حال بررسی است.

دانشمندان به راین باورند که این میتواند دلیلی بر سطح آبی و دارای پستی بلندی این سیاره باشد. جالب توجه است ، علیرغم فراوانی آهن در سطح ، دانشمندان می گویند که این ماده در فضای داخلی کمیاب است ، زیرا متوسط تراکم مریخ کمترین میزان سیاره سنگی است: فقط 3900 کیلوگرم در متر3. قطر متوسط فوبوس فقط 28 کیلومتر است در حالی که قطر دیموس حتی کوچکتر است: 12 کیلومتر. به همین دلیل حدس زده می شود که در هر زمان آنها فقط با 9377 کیلومتر مسافت می توانند با سطح زمین به خصوص فوبوس سریع برخورد کنند.

یا برعکس اگر قیمتها نزولی باشند و به یه محدوده زمانی درحال نزدیک شدن باشند و به زمان خاص خود برخورد کنند، یک کف قیمت رو شکل میدهند و بعد به سمت بالا صعود میکنند و برگشت میکنند. برخی از فلاسفه مانند آلوین پلنتینگا (Alvin Plantinga)، رابرت مریهیو آدامز (Robert Merrihew Adams) و رابرت استالنکر (Robert Stalnaker) معتقدند مفاهیم جهانهای ممکن، ضرورت، امکان، امکان خاص، گزاره، ذاتی (Essential) و عرضی (Accidental) اجزای یک شبکه هستند و با یکدیگر تعریف میشوند.

پلوتو از جمله اجسامی بود که بعد از این تعریف دوباره به عنوان یک سیاره کوتوله طبقهبندی شد. آخر من به یک پادشاهى برخوردم که… در سال 2001 کاوشگری به نام ادیسه ی مارس مقادیر زیادی از آب یخ زده را در عمق 1 متری خاک این سیاره کشف کرد. این کاوشگر خاک مریخ و نحوه ی شکل گیری سنگ ها را بررسی می کرد. هنوز مشخص نیست که عمق یخ در خاک چقدر است، چرا که این کاوشگر فقط تا همین 1 متر را می توانست بررسی کند. وجود پرکلرات بر سطح مریخ ، البته در صورتی که قطعی شود ، خاک مریخ را بیش از آن چیزی که تاکنون از آن شناخته شده است عجیب و متفاوت می کند .

رنگ متمایز مایل به قرمز به دلیل اکسیدهای آهن فراوان است و اگرچه در مریخ آب وجود دارد ، در زیر زمین ، در زیر کلاهک های قطبی یافت می شود. این ستاره که با نام “Oph- IRS ۴۸” شناخته می شود، در صورت فلکی اوفیوخوس( Ophiuchus) قرار دارد و دارای صفحه ای است که به طور گسترده توسط ستاره شناسان مورد مطالعه قرار گرفته است، و درک ما از نحوه شکل گیری سیارات را متحول کرده است و احتمالاً بازتابی از چگونگی شکل گیری زمین در ۴.۵ میلیارد سال پیش است.

به این صفحات، صفحه های تکتونیک زمین یا صفحه های زمین شناختی می گویند. سیاره ای بزرگ که بنابر محاسبات طی 5 میلیارد سال دیگر زمین را نابود خواهد کرد. در سال 1610 ، گالیله اولین کسی بود که مریخ را از طریق تلسکوپ مشاهده کرد. این را هم بگویم که ناسا تنها موسسه ای نیست که به فرستادن فضانوردان به مریخ امیدوار است. تنها شش Siren (زنانی با قدرتهای فوقالعاده و مرموز) میتوانند به صورت همزمان در جهان بازی حضور داشته باشند و فرمانده استیلی (Commander Steele) یکی از آنها است. خبر خوب این است که این تنها ربات ها نیستند که بلیط سفر به مریخ دارند.

دیدگاهتان را بنویسید